SANAYİ

HAKKIMIZDA

Dünyaya bakın, bizi göreceksiniz...

Üretiminin %90’lık bir bölümünü yurtdışı pazarlarında gerçekleştiren Treysan, dünya genelinde yakaladığı başarılı marka bilinirliğini korumak adına edindiği ihracat tecrübeleri ile kaliteli bir üretim standartına ulaşmıştır. Treysan’ın bir dünya markası olarak en büyük hedefi ise sınırların ötesinde yakaladığı başarıyı daha da yukarılara taşımaktır.

Treysan Prefabrik

IC Holding bünyesinde yer alan Treysan Prefabrik, 1975 yılında Ankara’da kurulmuştur ve kurulduğu günden bu yana sahip olduğu ürün portföyü ile petrol / doğalgaz sektöründe yer alan firmalara, inşaat firmalarına, askeri organizyonlara, ordulara ve çeşitli yardım kuruluşlarına prefabrik kamp çözümleri sunmaktadır. Daima yüksek kaliteyle üretim yapan Treysan Prefabrik, sektöründe Türkiye lideri ve dünyanın sayılı firmalarından biri olmanın verdiği gururla, bugün tam 75 farklı coğrafyada yoluna devam etmektedir. 

50.000 m2 açık alan üzerine kurulu olan Treysan Prefabrik, şu anda 18.000 m2 kapalı alanda üretim yapmaktadır ve yıllık üretim üretim kapasitesi 600.000 m2’dir. Treysan 2003 yılında 3.500 m2 kapalı alan üzerine kurduğu ikinci fabrikasında da “kaynaksız teknoloji” ile üretime geçmiştir. 

Daima öncü, daima lider olmayı başaran Treysan Prefabrik, 1996 yılından bu yana sektöründe ISO 9001 – 2000 kalite yönetim standartlarıyla üretim yapan Türkiye’deki ilk firmadır. Treysan Prefabrik, çevreye olan sorumluluğunu da hiçbir zaman gözardı etmemekte ve temiz çevre, doğru enerji kullanımıyla üretim gerçekleştirmektedir.

Treysan Dış Ticaret

Prefabrikte Türkiye lideri ve dünyanın sayılı firmalarından biri olmayı başarmış Treysan, prefabrikte olan başarısını dış ticarette de sürdürmek amacıyla 2004 yılında Treysan Dış Ticaret’i kurmuştur. 
 
Dış ticarette yoluna hızla devam eden Treysan Dış Ticaret, mobilya, metal dolap, mutfak ekipmanları, çamaşırhane ekipmanları ve inşaat malzemeleri ticaretini yapmaktadır.