SANAYİ

PROJELER

  • PROJELER 1

PROJELER

İşveren: Galfar Engineering and Contracting SAOG

Sözleşme Tarihi: 01 Haz 2011

Bitim Tarihi: 01 Ara 2011

IC Holding bünyesinde yer alan Treysan Prefabrik, 1975 yılında Ankara'da kurulmuştur ve kurulduğu günden bu yana sahip olduğu ürün portföyü ile petrol / doğalgaz sektöründe yer alan firmalara, inşaat firmalarına, askeri organizasyonlara, ordulara ve çeşitli yardım kuruluşlarına prefabrik kamp çözümleri sunmaktadır.

Daima yüksek kaliteyle üretim yapan Treysan Prefabrik, sektöründe Türkiye lideri ve dünyanın sayılı firmalarından biri olmanın verdiği gururla, bugün tam 71 farklı coğrafyada yoluna devam etmektedir.

50.000 m2 açık alan üzerine kurulu olan Treysan Prefabrik, şu anda 18.000 m2 kapalı alanda üretim yapmaktadır ve yıllık üretim kapasitesi 600.000 m2'dir. Treysan 2003 yılında 3.500 m2 kapalı alan üzerine kurduğu ikinci fabrikasında da "kaynaksız teknoloji" ile üretime geçmiştir.

Daima öncü, daima lider olmayı başaran Treysan Prefabrik, 1996 yılından bu yana sektöründe ISO 9001 – 2000 kalite yönetim standartlarıyla üretim yapan Türkiye'deki ilk firmadır. Treysan Prefabrik, çevreye olan sorumluluğunu da hiçbir zaman gözardı etmemekte ve temiz çevre, doğru enerji kullanımıyla üretim gerçekleştirmektedir.

Treysan Prefabrik, kaliteli bir üretim standardı ile dünya genelinde yakaladığı başarılı marka bilinirliğini korumakta ve üretiminin yaklaşık %90'lık bölümünü yurtdışına pazarlamaktadır. Treysan'ın bir dünya markası olarak en büyük hedefi ise Türkiye sınırlarının ötesinde yakaladığı başarıyı daha da yukarılara taşımaktır.

DİĞER PROJELER