ALTYAPI

HAKKIMIZDA

IC Holding iştirakinde bulunan işletmelerin takip edilmesi, verimliliğinin arttırılması ve işletmeler arası koordinasyonun sağlanması amacıyla 2004 yılında kurulan IC Altyapı, Kamu-Özel Sektör İşbirliği (PPP) ve Yap-İşlet-Devret (YİD) projelerinde ülkemizin ve bölgemizin öncü kuruluşlarından bir tanesidir. Altyapı yatırımları konusunda artan ihtiyaçlar karşısında doğan yatırım ve işletme projelerinde sermayesi ve tecrübeli kadrosuyla aktif rol oynamaktadır.

 

YATIRIM

IC Altyapı, hem bölgesel hem de uluslararası alanda ulaştırma ve altyapı projelerinde yatırımcı kimliği ile boy göstermektedir. Havalimanı, deniz limanı, marina, otoyol, köprü gibi altyapı yapım projelerinde deneyimi ile önde gelen bir firma olan IC Altyapı, önemli bir tecrübeye sahiptir.

 

İŞLETME

IC Altyapı, IC Holding’in uzun yıllara dayanan işletme deneyimi ve geleneğini üstlendiği tüm projelere yansıtmakta ve Havalimanı İşletmeciliği, Otoyol İşletmeciliği ve Liman İşletmeciliği konularında faaliyet göstermektedir.

 

İŞ GELİŞTİRME

IC Altyapı, altyapı yatırımları ve işletme konularında yeni projeleri takip etmeyi sürdürmektedir. Siz de projenizi konusunda uzman ekibimiz ile değerlendirmek isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.