TURİZM

IC HOTELS

Yaptığı işlerde her zaman kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan IC Grubu, bu politikasından ödün vermeden tecrübelerini ilk defa 1994 yılında IC Antbel Antalya Belek Turizm Yatırımları A.Ş. olarak turizm sektörüne yönlendirmiştir.

 IC Hotels; mimarisi, şık dekorasyonu, keyifli odaları, zengin hizmet anlayışı ve yenilikçi yaklaşımlarıyla Antalya’da Belek, Kundu ve Havalimanı bölgelerinde 4 otelle hizmet sunmaktadır. IC Hotels sunduğu özenli hizmetlerle misafir memnuniyetini zirveye taşımayı hedeflemekte ISO Kalite Yönetim Sistemi Standartları ile hedeflerini sürdürülebilir ve ölçülebilir bir boyuta taşımaktadır. 

IC Hotels, özel tasarlanmış peyzaj alanları, çam ormanları ve turkuaz mavisi denizi ile doğanın tüm renklerini taşımaktadır. Bahçesinde, dünyada sadece Belek’te bulunan Relik Endemik Bitki Serik Armudu (Pyrus Serikensis) ve yine bir endemik bitki olan Dağ Çileğini (Strawberry tree) barındırmaktadır. Mavi Bayrak ödüllü plajlarında nesli tehlike altındaki nadide Kum Zambağı’na ve yuvalamaları için dünyaca ünlü Caretta Caretta’lara ev sahipliği yapmaktadır. IC Hotels, tüm bu bitki örtüsünü ve doğal yaşam alanlarını koruyarak; çevreye ve topluma karşı sorumluluklarını yerine getirmekte ve gelecek nesillere olumlu ve korunaklı bir miras bırakabilmeyi amaçlamaktadır.