Holding

Eğitim ve Gelişim Yönetimi

IC Akademi ve IC Operasyon Akademi 

Gelişim stratejilerimizi belirlerken, bizi kurumsal hedeflerimize ulaştıracak, çalışma arkadaşlarımızın sürekli gelişimine odaklanacak ve birbirinden öğrenme kültürümüze katkıda bulunacak yolculuklar tasarlayarak ilerliyoruz. 

Grubumuzun sürekli gelişim ve birbirinden öğrenme kültürünü, sürdürülebilir büyümesini destekleyecek gelişim faaliyetlerinin bir araya toplandığı gelişim plaftormlarımız IC Akademi ve IC Operasyon Akademi ile çalışma arkadaşlarımızın mesleki ve yetkinlik gelişimini sağlayacak gelişim programları tasarlıyoruz. 

IC Akademi ve IC Operasyon Akademi’de, her kademede birbirinden öğrenmeyi destekleyecek iç eğitimler, yetkinlik ve teknik gelişimi destekleyecek gelişim programları, liderlik gelişimine yönelik koçluk ve mentorluk süreçleri, tüm çalışma arkadaşlarımızın ulaşabileceği uzaktan öğrenme araçları, güçlü ve gelişim alanlarını belirlemeye yönelik gelişim merkezi uygulamalarına yer veriyoruz.

Dijital ortamda yeni öğrenme modellerini de uygulamalarımıza anlık olarak entegre ettiğimiz platformlarımızda, global iş birliklerimiz ve dijital teknolojiler aracılığıyla eğitim ve gelişim uygulamalarımız ile eşit ve kapsayıcı olanaklar sunuyoruz.